Agregat uprawowo - siewny

Cena: 28 900 PLN netto
Marka: ROTOMEC
Model: Green - Rite 145
Rok produkcji: 2016
Przebieg:
Moc:
Pojemność:
Paliwo:
Kolor:

Wyposażenie:

Kontakt:
Autobochnia.pl
32-700 BOCHNIA
GORZKÓW 15
   
+48 (14) 611-10-13
Skype: Skype

Dodatkowe informacje:
 

Rotomec - Seria Green-Rite

Agregat uprawowo-siewny Green-Rite jest bardzo prosty w użyciu i wykonuje klika czynności jednocześnie, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów paliwa, a jednocześnie zapewnia wspaniałe rezultaty. Jest jednym z narzędzi, które napowietrzają, sieją (bądź transmitują nawóz), poziomują i kompaktują glebę w celu ulepszenia zdolności kiełkowania nasion.
Maszyna doskonale sprawdza się przy pracach na boiskach sportowych, polach golfowych, parkach oraz wszędzie tam gdzie zależy nam na zdrowym i estetycznym trawniku. 
Agregat posiada w standardzie m.in.: dwa rzędy zębów „zagarniających”, walec z włókna szklanego z pierścieniami falistymi, zbiornik na nasiona, zestaw do próby kręconej, haki do transportu oraz tylną klapę. Kubki na nasiona zamontowane są pod zbiornikiem, wykonane z materiału odpornego na korozję (nylon i włókno szklane). Głównym narzędziem roboczym agregatu jest wirnik z prostymi, wąskimi ostrzami, służący do napowietrzania gleby i jest on napędzany z WOM ciągnika. Można również w to samo miejsce zamontować wirnik z ostrzami w kształcie litery „C” co pozwoli nam spulchnić ziemię przed siewem.


Kontakt:

Autobochnia.pl
32-700 BOCHNIA
GORZKÓW 15


+48 (14) 611-10-13