Polish
Zapytanie ofertowe
wszystkie pola są wymagane

Śmieciarka NOWA !!!!

Dostępny na zamówienie
Cena: 390 000 PLN netto
Marka: Renault
Model: Midlum
Rok produkcji: 2012
Przebieg:
Moc: 220 KM
Pojemność: 4700 CM3
Paliwo:
Kolor:

Wyposażenie:
ABS, El. lusterka, El. szyby, Klimatyzacja, ASR, światła przeciwmgielne, Centralny zamek, Tachograf, Wspomaganie kierownicy, Pneumatyczne zawieszenie

Kontakt:
Autobochnia.pl
32-700 BOCHNIA
GORZKÓW 15
   
+48 (14) 611-10-13
Skype: Skype
Dodatkowe informacje:
Do sprzedania nowa śmieciarka produkcji MWM Brzesko, model SK-5 na podwoziu Renault Midlum 13.220

nr VIN : VF644AGM000000833

POJAZD FABRYCZNIE NOWY Z ROKU 2012 !!!!


Charakterystyka i przeznaczenie śmieciarki SK-5:

Samochód śmieciarka typ SK-5 jest uniwersalnym pojazdem komunalnym z tylnym urządzeniem załadowczym, przystosowanym jest do obsługi standardowych pojemników o pojemności od 110 litrów do 1100 litrów. Pojazd zaprojektowany jest zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Jego konstrukcja pozwoliła na zastosowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań znacznie podnoszących walory użytkowe.

Skrzynia ładunkowa oraz płyta wypychająca wykonane są w wersji zabezpieczonej przed wydostawaniem się pyłów. Kosz zasypowy jest szczelny, zabezpiecza to przed niekontrolowanym wyciekiem frakcji płynnych (kosz zasypowy wyposażony jest w zawór spustowy). Płyta wypychająca i ugniatająca ułożyskowana jest na łatwo wymiennych ślizgach z tworzywa o własnościach zmniejszających siłę tarcia. Tylny układ załadowczy pojemników charakteryzuje się dużą szybkością działania (istnieje możliwość dodatkowej regulacji szybkości załadunku w zależności od obrotów silnika pojazdu). Pneumatyczne zawieszenie podwozia umożliwia zmianę wysokości krawędzi tylnego kosza zasypowego, co w niektórych przypadkach ułatwia załadunek odpadów. Mikroprocesorowy układ sterowania hydrauliką pojazdu w zależności od potrzeby pozwala na pracę w cyklu ręcznym lub automatycznym, co w znacznym stopniu zwiększa efektywność pracy obsługi pojazdu.
Wykonywany jest na podwoziu samochodu o dopuszczalnej masie całkowitej od 15 do 26 ton i posiada skrzynię ładunkową o pojemności w zależności od zastosowanego podwozia od 14 m3 do 21 m3.


Pojemność skrzyni ładunkowej 14 m3 
Udźwig urządzenia dźwigowego 650 kg
Mechanizm załadowczy skrzyni ładunkowej Hydrauliczny – tylny
Mechanizm zagęszczania śmieci Hydrauliczny – płytowy
Stopień zagęszczania śmieci 2 – 5